Pouť o svátku Narození Panny Marie – 9. 9.


POUŤ O SVÁTKU NAROZENÍ PANNY MARIE

  1. 9. 2018

 

9.00          slavnostní mše

15.00        vernisáž výstavy kovářských prací

Filip Turek, Václav Mach, František Míček. Každý bez pravidel a omezení realizoval své myšlenky a představy v podobě kovu.  Ať už jako užitkový předmět či jako dekoraci pro oživení interiéru či exteriéru. Výstava se koná v ambitu, vstup Klášterním klubem a kostelem.

Následuje zahradní pouťová slavnost

  • dobročinný butik pod širým nebem (přineste hezkou a užitečnou věc, kterou si někdo druhý s radostí koupí za dobrovolný příspěvek. Knihu, hrneček, módní doplněk, šperk… vybrané peníze využijeme nějak bohulibě.)
  • židovický minipivovar
  • živá komorní hudba
  • třeba i oheň

Potěší též něco dobrého na zub, nejlépe vlastnoručně pečeného!

Oslava se koná na spodní části zahrady, vstup Klášterním klubem nebo branou z ul. Rvačov.

www.farnostroudnice.cz