Farní pouť do Roztok a na Levý Hradec

Využijte volnou středu 1. 5. a pojeďte s námi na pouť na Levý Hradec a do Roztok.

Sraz v 8:30 v budově železničního nádraží Roudnice. Pojedeme společně vlakem do Roztok – Žalova, odtud je to zhruba 20 min. pěšky do kostela Sv. Klimenta na Levém Hradci (nejstaršího kostela v Čechách). Zde budeme mít výklad a v 11 hod. mši svatou. Poté se vydáme klidnou procházkou podél Vltavy k roztockému zámku. Od cca 14 hod. volný program – můžete jít do muzea, projít se do Tichého údolí nebo jen tak do Roztok.
Návrat vlakem okolo 17:45 do Roudnice n/L (nebo individuálně dříve). Pouť je vhodná pro všechny věkové kategorie. Přesuny v rámci Roztok je možné absolvovat i MHD. Srdečně všechny zveme! Svůj zájem, prosím, hlaste u Blanky Matějkové, tel. 733 144 291.