DUCHOVNÍ OBNOVA PRO MLÁDEŽ – 15. – 16. 11.


O Anežce a o svobodě

Večer, noc a ráno věnované Anežce, která je teprve 30 let oficiálně svatá. A svobodě, nejen té, kterou už 30 let v zemi máme. Co mají společného a jak to souvisí s námi? Jak moc jsme vlastně svobodní?

Zveme všechny od 13 do 25 let na setkání a přespání v klášteře. Čeká nás společná modlitba, povídání, aktivity, společné jídlo, noční adorace za svobodu každého z nás i celé země, také za biřmovance a jejich budoucí kmotry. K tomu pohoda v klubu, setkání s těmi, se kterými se už pravidelně nevídáme na katechezích, organizace času podle společné dohody.

S sebou nezapomeňte spacák a kartáček (karimatka není potřeba). Nezapomeňte, jaká je v klášteře zima. Večeři si uděláme společně, domácí příspěvky k snídani vítány. Začneme v 18.00, kdo chce zůstat už od odpoledního náboženství, může. Konec během dopoledne, až vstaneme. V případě zájmu můžeme ve 12.00 společně odjet vlakem do Prahy na Letnou.

Těšíme se, dejte prosím vědět, že přijdete!

Zuz Horáková a Áňa Štorová