Divadelní festival OLDstars on the Roud


banner

PRAŽŠTÍ OLDstars OPĚT ZAHLTÍ ROUDNICKÝ KLÁŠTER STUDENTSKÝM DIVADLEM

Druhý víkend letošních prázdnin (14.– 16. 7. 2017) se stovka pražských studentů, sdružená v umělecké skupině OLDstars, nastěhuje do bývalého augustiniánského kláštera v Roudnici nad Labem. Svým již 4. benefičním divadelním festivalem „OLDstars on the ROUD“ podpoří významnou kulturní památku. Během víkendu studenti odehrají více než 25 inscenací z repertoáru divadelního sklepení H2O na pražském Žižkově. Přímo pro festival vzniknou dvě původní openairové inscenace – ROMEO A JULIE a KUPEC BENÁTSKÝ. Celý festival se, v roce 401. výročí úmrtí Williama Shakespeara, ponese v humorném duchu – v parafrázi na citaci z nejslavnějšího Shakespearova textu: „slavit či neslavit“.

 Areál kláštera bude festivalovým divákům přístupný od pátečního (14. 7.) oběda do nedělního (16. 7.) podvečera. V klášterní zahradě vyroste stanové městečko pro přespávání diváků. Novinkou letošního ročníku bude limitovaná edice tematických dárkových předmětů z dílny českých mladých grafiček a designérek. Výtěžek z prodeje, stejně jako výtěžek ze vstupného, poputuje ve prospěch kláštera.

Letos jsme poprvé spustili předprodej vstupenek na festival přes GoOut.cz, takže není na co čekat!
Tři dny divadla za 550,- pro dospělé / za 350,- pro studenty a seniory!

Pro farníky opět připravujeme speciální nabídku představení po nedělní mši – na výběr bude ze 3 titulů, vstupné dobrovolné.

Více informací na webové stránce: www.oldstars.cz nebo na Facebooku: OLDstars on the ROUD.