Benefiční festival přinesl 50.000,-


banner

Umělecká skupina OLDstars, sdružující studenty a absolventy středních a vysokých škol, provozuje na pražském Žižkově divadelní prostor H2O. Letos v červenci se OLDstars již po čtvrté vrátili do bývalého augustiniánského kláštera v Roudnici nad Labem se svým benefičním divadelním festivalem „OLDstars on the Roud“. Festival proběhl od 14. do 16. července 2017. Diváci tak mohli prožít víkend nabitý divadlem a zároveň pomoci dobré věci. 50 000,- Kč, vybraných v průběhu akce, bylo věnováno roudnickému klášteru. V rámci festivalu diváci mohli zhlédnout 25 inscenací i doprovodného programu. Speciálně pro tuto akci vznikly i čtyři premiéry – Shakespearovy sonety, Romeo & Julie, Kupec Benátský, Lukrécie a dále Médeia. Výtěžek festivalu bude použit pro zkvalitnění prostor využívaných pro akce a setkávání, především pro zavedení krbových kamen do prostoru Klášterního klubu.