Adventní věnce – společná výroba a benefiční prodej


Adventní věnce

benefiční, originální

vytvořené a darované konkrétním člověkem

na podporu Ekocentra Zvonice

                          

Společně vytváříme:

  • v pátek 30. 11. 2018 od 18.00 do 21.00
  • v sobotu 1. 12. od 10.00 do 12.00 v Klášterním klubu

Prodáváme:

  • v Klášterním klubu od neděle 2. 11.
  • v kostele před bohoslužbami a po nich
  • na adventním trhu na Husově nám. v sobotu 15. 12.

 

Letos budeme opět společně vytvářet adventní věnce, které nabídneme k benefičnímu prodeji. Výtěžek použijeme na zvelebování Ekocentra Zvonice. Doufáme, že společným úsilím vznikne řada půvabných originálů, osobnějších i levnějších, než je běžně k dostání. A že společně strávíme v Klášterním klubu příjemný čas: při ruční práci se vždycky nejlépe povídá, třeba i o symbolice věnců a o prožívání adventu. Setkat s větvemi v rukou se můžeme ve dvou termínech: v pátek 30. 11. od 18.00 do 21.00 a v sobotu 1. 12. od 10.00 do 12.00. Základní materiál bude k dispozici, ale bude se určitě hodit i materiál z vlastních zdrojů. Prodej věnců zahájíme již v předvečer první adventní neděle a budeme prodávat, dokud bude co. Věnce budou k dostání v kostele, v klubu a také na adventním trhu na Husově náměstí v sobotu 15. 12.

POTŘEBUJEME DOBROVOLNÍKY NA ADVENTNÍ TRH – 15. 12.

Vloni poprvé jsme se za farnost zúčastnili adventních farmářských trhů na Husově náměstí: prodávali jsme adventní věnce a zvali návštěvníky k adventní a vánoční návštěvě kostela prostřednictvím letáku s programem. Potěšily nás vstřícné reakce i to, že nás mnoho farních přátel přišlo zachránit od umrznutí hřejivým slovem nebo horkým nápojem. J Rádi bychom letos účast na trzích zopakovali – vnímáme je jako mimořádnou příležitost pozvat Roudničany do kostela. Z časových důvodů ale nedokážeme celou sobotu pokrýt svou přítomností. Prosíme proto o pomoc. Pokud byste byli ochotni věnovat několik hodin svého času a být na stánku, dejte nám vědět. Obsluha je úplně jednoduchá a prostředí trhu příjemné.